Witaj
w naszej
firmie

Improvex jest firmą rodzinną działającą głównie na obszarze Południowej i Wschodniej Wielkopolski. Założycielami firmy są Grażyna i Zdzisław Rudowiczowie, funkcjonujący w branży maszyn biurowych od początku lat 70-tych XX wieku. Firma założona w 1987 roku z początku była producentem przemysłowych termometrów wysokotemperaturowych, a na fali zmian przełomu lat 80-tych i 90-tych skoncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych urządzeń biurowych.

Nazwa firmy odzwierciedla nasze dążenie do ulepszania, usprawniania środowisk biurowych naszych Klientów. Od początku stawialiśmy na rozbudowę i ciągłe szkolenie przede wszystkim działu technicznego, mając świadomość, iż najważniejsze dla użytkowników sprzętu jest jego bezproblemowe działanie w długim okresie. Nasi technicy byli i są szkoleni bezpośrednio przez producentów sprzętu, a oferujemy wyłącznie urządzenia, których serwis później możemy prowadzić zgodnie ze sztuką techniczną.

Doświadczenia zbierane na przestrzeni lat pozwoliły nam wyfiltrować najbardziej godne polecenia rozwiązania w zakresie produkcji, powielania, obróbki i archiwizacji dokumentów. Większość polecanych produktów i usług testujemy w naszych biurach, wychodząc z założenia, że w ten sposób zwiążemy naszych Klientów z nami na dłużej.


Prowadzimy także dział specjalizujący się w obróbce dokumentów – drukujemy, kopiujemy i skanujemy dokumenty wielkoformatowe. Dysponujemy bardzo szybkimi urządzeniami i zaangażowaną obsługą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie zlecenia rzetelnie i na czas.

Nasi
partnerzy

Współpracujemy z oficjalnymi polskimi dystrybutorami urządzeń, jesteśmy partnerem handlowym i serwisowym m.in

Fakty

30

lat działalności i nieustannego rozwoju

2638

urządzeń fiskalnych w stałej obsłudze

1663140

wydruków wykonują każdego miesiąca nasi stali Klienci na swoich urządzeniach.

120 km2

tyle wynosi powierzchnia wydruków wielkoformatowych, które w ciągu roku wykonujemy dla naszych Klientów z branży inżynierskiej

Zielone
biuro

Jesteśmy świadomymi użytkownikami środowiska naturalnego.
Od 2004 roku działamy zgodnie z normą środowiskową ISO14001 a nasze wewnętrzne standardy w zakresie powtórnego wykorzystywania papieru lub stosowania pro-ekologicznych rozwiązań są jeszcze bardziej wyśrubowane. Staramy się przekonywać Klientów do stosowania wielu z tych rozwiązań i potrafimy udowodnić, że dbałość o środowisko może oznaczać również niższe koszty funkcjonowania. Chętnie opowiemy o tym więcej, bo jest to nasz prawdziwy „konik”.

Misją firmy jest dostarczanie Klientom rozwiązań usprawniających obieg dokumentów w nowoczesnym biurze, ograniczających koszty jego funkcjonowania a także zapewnienie uczciwego serwisu technicznego przez cały okres użytkowania sprzętu.

Kontakt

 • IMPROVEX Grażyna Rudowicz SJ
 • ul.Babina 6-7
 • 62-800 Kalisz
 • Godziny otwarcia:
  Serwis: 8:00 - 16:00
  Sklep:   9:00 - 17:00
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • tel. 62-764-65-71
 • NIP: 6180045615
 • KRS: 0000023614
 • REGON: 250165670
 • NR REJ. BDO:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.