Praca - Specjalista ds. sprzedaży i wdrożeń

IMPROVEX Grażyna Rudowicz Spółka Jawna zatrudni osobę na stanowisko
Specjalista ds. sprzedaży i wdrożeń

Obowiązki:

  1. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  2. Badanie potrzeb klienta i dobór odpowiednich rozwiązań z oferty firmy
  3. Regularny kontakt telefoniczny i odbywanie bezpośrednich spotkań handlowych
  4. Sporządzanie ofert zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami klientów i polityką firmy
  5. Poszukiwanie nowych form i metod pozyskiwania klientów oraz promocji firmy
  6. Utrzymywanie stałych i właściwych relacji z klientami już pozyskanymi
  7. Koordynacja prewencyjnych działań serwisowych, ścisła współpraca z działem serwisu
  8. Przygotowanie i konfiguracja urządzeń, instalacja urządzeń w siedzibach Klientów
  9. Bieżąca obsługa serwisowa w siedzibach Klientów oraz współpraca z serwisami centralnymi
  10. Sporządzanie raportów i zestawień

Wymagania:

  1. otwartość, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, zorientowanie na cel
  2. doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie; znajomość języka obcego będzie atutem
  3. wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  4. znajomość rynku urządzeń biurowych oraz branży retail
  5. prawo jazdy kat. B
  6. samodzielność i dobre zdolności organizacyjne
  7. znajomość Windows i pakietu Office
  8. znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji oraz sieci komputerowych
  9. umiejętności z zakresu mechatroniki będą atutem

Oferujemy

  1. Pracę z nowoczesnymi i wyrafinowanymi produktami techniki biurowej
  2. Udział w szkoleniach produktowych i handlowych organizowanych przez producentów urządzeń
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny (po okresie próbnym)
  4. Nowoczesne narzędzia pracy
  5. Możliwości rozwoju i awansu, uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników sprzedaży
  6. Miłą i przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  7. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  8. Samochód służbowy

W przypadku zainteresowania uczestniczeniem wyłącznie w obecnej rekrutacji, prosimy o umieszczenie w aplikacji niniejszej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez IMPROVEX Spółka Jawna z siedzibą w Kaliszu (62-800), przy ul.Babinej 6-7 jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W przypadku zainteresowania uczestniczeniem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez IMPROVEX Spółka Jawna. prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów oświadczenia o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez IMPROVEX Spółka Jawna z siedzibą w Kaliszu (62-800), przy ul.Babine 6-7 jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 36 miesięcy licząc od dnia przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, iż składając dokumenty aplikacyjne:
1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji.
4. Zgadzasz się na przetwarzanie przez IMPROVEX Spółka Jawna z siedzibą w Kaliszu, w celach związanych z udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym Twoich danych osobowych podanych w przesłanych załącznikach, które wykraczają poza katalog danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę.

Misją firmy jest dostarczanie Klientom rozwiązań usprawniających obieg dokumentów w nowoczesnym biurze, ograniczających koszty jego funkcjonowania a także zapewnienie uczciwego serwisu technicznego przez cały okres użytkowania sprzętu.

Kontakt

  • IMPROVEX Grażyna Rudowicz SJ
  • ul.Babina 6-7
  • 62-800 Kalisz
  • tel. 62-764-65-71
  • NIP: 6180045615
  • KRS: 0000023614
  • REGON: 250165670